Databáze veterinářů

V souvislosti s provozováním kastračního programu nás okolnosti donutily vytvořit si vlastní rešerži veterinárních ordinací tak, abychom s nimi mohli efektivně pracovat dle námi potřebných parametrů. A když se s tím děláme, vznikl nápad dát takovou databázi k dispozici všem, komu by se mohla jakkoli hodit.

Naším cílem je vytvořit co nejaktuálnější a nejrozsáhlejší databázi, která tu kdy byla a k tomu budem potřebovat vaši součinnost a trochu toho času. V současnosti pracujeme na sbírání dat, která budeme zanášet do rozhraní, ve kterém bude vše pohodlně filtrovatelné dle podrobných kritérií tak, aby každý našel ten nejvíce suitabilní výsledek. Každá veterinární ordinace bude mít možnost vytvořit si profil, na kterém si bude moc své informace editovat a aktualizovat.

Budeme rádi, když se do tohoto projektu s námi zapojíte. Bude to mít přínos nejen pro nás a pro vás, ale také by to mělo značně zkvalitnit výběr a hledání té správné ordinace. Pokud přispějete i nějaký finanční obnos, budem moci být preciznější a efektivnější.

KasProCats - kastrační program, z.s.
www.kasprocats.cz
www.facebook.com/kaspropet/
www.facebook.com/groups/kastrace/

Data pro interní databázi KasPro

Uveďte, jestli souhlasíte se zpracováním vašich odpovědí pro interní databázi veterinářů na KasPro stránce

Data pro veřejnou databázi veterinářů

Uveďte, jestli souhlasíte se zpracováním vašich odpovědí pro veřejnou databázi veterinářů, kterou buduje spolek KasPro. S přesnými detaily vás budem kontaktovat dostatečně dopředu.

Název ordinace

Uveďte název vaší ordinace (veřejná položka)

Jméno vedoucího verináře

Uveďte jméno vedoucího veterináře (veřejná položka)

Kraj

Okres

Obec

Vyberte obec (veřejná položka)

Ulice

Ulice a č.p/č.o. ordinace (veřejná položka)

PSČ

Uveďte PSČ (veřejná položka)

Telefon

Uveďte váš telefon nebo telefon ordinace - ideálně ten, na kterém vás klienti zastihnou (veřejná položka)

E-mail

Uveďte váš email nebo email ordinace (interní položka)

Webové stránky

Uveďte webové stránky ordinace (veřejná položka)

Facebook stránka

Uveďte facebookové stránky (veřejná položka)

Zaměření a odbornost

Vyberte z nabídky (veřejná položka)

Typ zařízení

Vyberte z nabídky (veřejná položka)

Oteviraci doba

Zařízení a přístroje

Popis praxe/pracoviště

Máte zájem stát se "smluvním" veterinářem kastračního programu KasPro?

Rádi bychom, aby se co nejvíce veterinářů zapojilo do jakési kastrační uvědomělosti a podíleli se na této problematice tím, že budou nabízet zvýhodněné ceny lidem, kteří chtějí kastrovat toulavé kočky a redukovat tak jejich utrpení. Pokud se domluvíme na tom, že máte zájem se takto podílet na našem programu, bude vaše ordinace přednostně nabízena a bude mít i určité výhody v rámci databáze jako odměna za spolupráci (detaily upřesníme). KasPro takového smluvního veterináře zařadí mezi své partnery, kde bude vaše logo s proklikem na vaše stránky. V rámci filtrování veterinářů budou na stránce KasPro (API export databáze pro naše účely) nabízeni pouze smluvní veterináři. (neveřejná položka)

Cena za kastraci (kočka)

Uveďte vaši standardní cenu kastrace kočky (neveřejná položka)

Cena za kastraci (kocour)

Uveďte vaši standardní cenu kastrace kocoura (neveřejná položka)

Množstevní sleva

Lidé často nosí dvě a více koček najednou a protože se v takových případech mnohé ušetří, zajímá nás, jestli vaše ordinace umí lepší cenu, když bude zvířat více. (neveřejná položka)

Provádíte ranné kastrace?

Vzhledem k mnohdy dramatickým a vyhroceným podmínkám je dobré kastrovat už před první říjí - kočky často pocházejí z kolonií a je proto nereálné nechat tam nebo vrátit zpět reprodukce schopné jedince. Proto je pro nás tento parametr velmi důležitý. Rannou kastrací se rozumí dosažení dolní hranice věku 13 týdnů za předpokladu dobrého zdravotního stavu a váhy nezbytné k aplikaci anestezie. Ve výsledku je ranná kastrace efektivnějším řešením, než kastrace březích koček. (neveřejná položka)

Pohotovost

Máte možnost přijímat zákazníky nonstop? Z vlastní zkušenosti víme, že tohle je velmi důležité kritérium při vyhledání veterináře. (neveřejná položka)

Umožnění rekonvalescence po kastraci

Někdy je třeba nechat operované zvíře v ordinaci pře noc kvůli úplnému probuzení nebo nezbytné rekonvalescenci na nejkratší možnou dobu. Odpovězte prosím, zda-li jste na tohle zařízeni. (neveřejná položka)

Kapacita pro plošné kastrace

Jsou případy, kdy se v koloniích kastruje více koček najednou, ale z praxe víme, počty operačních nástrojů jsou omezené. Proto nás zajímá na kolik zvířat najednou je vaše ordinace vybavena. (neveřejná položka)

Spolupráce s depozity

Občas pocházejí kočky z nehostinných nebo dokonce nebezpečných poměrů, takže by bylo lepší jim rovnou najít nový domov. Proto nás zajímá, jestli přímo spolupracujete s nějakým útulkem či depozitem, kde by byla možnost dle potřeby zvíře umístit. (neveřejná položka)

Finanční podpora databáze

Rádi bychom tuto veřejnou databázi dotáhli do co největší dokonalosti po všech stránkách. To ale spolkne velké množství času a peněz. Budem rádi, když se vyjádříte, jestli byste se rádi angažovali i nějakou částkou ve prospěch tohoto projektu. Každá stokoruna se počítá a nám pomůže. Váš případný příspěvek chápeme jako investice do zkvalitnění vyhledávání vetrinárních služeb. V případě zájmu se zúčastnit, vám dáme vědět, až to bude aktuální, nyní nás zajímá vaše odpověď. (neveřejná položka)

Letáky v ordinaci / čekárně

Nedílnou součástí naší práce je edukace společnosti prostřednictvím masivní letákové kampaně. Byli bychom nesmírně rádi, kdybychom mohli letáky umístit do vaší ordinace či čekárny. Nic vás to nestojí a kočkám to pomůže. (neveřejná položka)

Obrázek

Obrázek, který lze nahrát z Vašeho PC, nebo vybrat přímo z úložiště na serveru. Obrázek můžete nahrát v libovolné velikosti, systém si velikosti pro zobrazení na stránkách upraví sám.

Poznámka

Na něco jsme zapomněli? Nebo máte podnět a postřeh? Napište nám ho sem. Nebo rovnou volejte na 776192783Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů