Pro občany

Dá se předpokládat, že největší klientelou veterin budou běžní občané, majitelé psů a koček - tedy domácích mazlíčků. Někdy je težké vyznat se ve všech veterinách, zvlášť když ani google často neumí najít vše a velmi často s neaktuálními informacemi. Naším snem je podat co nejucelenější přehled o českých veterinách, aby si každý mohl vybrat tu nejvhodnější - aby vyhovovala vzdáleností, zázemím, otvíracími hodinami, zaměřením, technikou a celým seznamem dalších kritérií. Pokud zde člověk najde svého vysněného veterináře, budeme spokojení.

Pro veterináře

Pro každého veterináře by mělo být dobře, že bude lehce dohledatelný a to především v databázi, která je aktuální, přehledná, napojena na spolupracující subjekty atd. Nicméně občasnou snahu přesvědčit nás o tom, že naší databázi ani spolupráci veterináři nepotřebují, považujeme za velmi nešťastnou. Byli bychom mnohem raději, aby každý v naší snaze viděl přínos a benefity spíš, než se tvářit, že někoho obtěžujeme tím, že se snažíme zajistit kočkám lepší podmínky k životu.

Věříme, že naše snahy poskytnout veterinám místo, kde mohou být jednoduše dohledatelné a spolehlivě tříděné dle krajů, okresů, měst a další škály filtrování, je něco, co zaslouží uznání a podporu i ze strany odborné veřejnosti. Ostatně neděláme to pro sebe.

Pro obce

V případě, že se rozhodnete spolupracovat s naším kastračním programem, budou v rámci spolupráce nabízeny pracoviště se zvýhodněnými cenami, takže obec tak nebude ve většině případů platit běžné ceníkové částky. Věříme, že tenhle vstřícný krok bude motivační v tom, aby se obce nebránily tuto problematiku adekvátně řešit.

Pro firmy

Vzhledem k tomu, že na této databázi očekáváme poměrně velkou návštěvnost, mohl by být tento prostor zajímavý pro firmy v podobě nejrůznějších spoluprácí a partnerství. Více informací najdete zde.