Nějakou dobu jsme dávali dohromady všechny dostupné veteriny a veterináře, ale popravdě ani teď si nejsme jisti, jestli se blížíme finálnímu číslu. Na českém internetu sice několik databází existuje, ale informace tam jsou kusé, nekompletní a neaktuální. Také navázat kontakt s veterináři není úplně snadná věc, takže získat základní informace o jejich praxi se rozhodně nedaří v takové míře, v jaké bychom si představovali. Věříme ale, že je v zájmu každého veterináře, aby se o něm lidé měli jak dovědět a tato stránka by jim měla být nápomocna.

Nástroje:

Databáze veterinářů nepřináší zdaleka tak sofistikovaé nástroje, jako jsou užité v Databázi obcí, takže se jedná spíše o funkční tlačítka, která přinesou užitek buď klientům nebo samostatným veterinářům:

Přidat veterinu:

Tento nástroj je určen pouze pro veterináře nebo vedoucí veterinárních pracovišť. V případě, že máte zájem o spolupráci - profil v databázi nebo se stát naším partnerskou veterinou, pak klikněte na tento nástroj, prostřednictvím kterého vyplníte všechny důležité informace, které jsou nás nebo nebo klienty podstatné. Založit profil nic nestojí, maximálně pár minut vašeho času.

Aktivovat profil:

Vycházíme z toho, že drtivá většina profilů veterin již v databázi máme. Bohužel, za předpokladu, že se nám vedoucí veterinář neozval, jsme nuceni takové pracoviště vést v rámci neaktivního režimu. To znamená, že takový profil je opatřen jen zařazením do krajů, okresů a obcí a je doplněn webovým odkazem. Takže prakticky veterinu se vám podaří v databázi najít, ale nedovolí vám zobrazit více informací, protože je nikdo nedodal. Tímto tlčítkem tedy veterinář může požádat aktivaci profilu, který je momentálně v omezeném módu.

Vyzvat veterináře:

Tento nástroj je naopak určen pro občany. Pokud se u nás nachází téměř 1000 veterin a my spolupracujeme zatím jen s pouhou stovkou, tak stále tu máme 900 pracovišť, se kterými zatím nespolupracujeme. Je dost možné, že naši klienti mají oblíbené určité veterinární pracoviště, se kterým ještě nespolupracujeme, a třeba by rádi, aby jejich oblíbený veterinář zde profil měl a spolupraoval s námi. Toto tlačítko umožní klientovi kontaktovat svého veterináře s výzvou o zapojení.

Nahlásit nesprávné údaje:

Čas od času se stane, že nějaký údaj přestane platit nebo není přesný, je v něm překlep nebo jiná chyba. Pro tyto případy tu existuje tlačítko, jak na chybu upozornit, abychom ji mohli co nejrychleji napravit.